Grafik zajęć Jogi (grafik nieaktualny-absencja trenerki)

Kontakt i Rezerwacje: tel. 515 194 403

Poniedziałek

16.15

17.30

Air Joga
[Martyna]

17.45

19.00

Vinyasa
[Martyna]

19.15

20.30

Hot Joga
[Martyna]

Wtorek

9.30

10.45

Joga dla kręgosłupa
[Martyna]

19.00

20.30

Joga Kundalini
[Aneta]

Środa

16.15

17.30

Air Joga
[Martyna]

17.45

19.00

Vinyasa
[Martyna]

Czwartek

8.00

9.15

Air Joga
[Martyna]

9.30

10.45

Joga dla kręgosłupa
[Martyna]

19.00

20.30

Joga Kundalini
[Aneta]

Piątek

16.15

17.30

Vinyasa
[Martyna]

Sobota

10.00

11.15

Hot Joga
[Martyna]


cennik zajęć Jogi w Park 45

wejście jednorazowe

Joga i zdrowy kręgosłup 35 zł

Air Joga/Hot Joga 45 zł

karnet 4 wejścia

Joga i zdrowy kręgosłup 130 zł

Air Joga/Hot Joga 160 zł

karnet 8 wejść

Joga i zdrowy kręgosłup 240 zł

Air Joga/Hot Joga 280 zł

karnet open

Joga 300 zł


Joga w Park 45

Vinyasa Flow Joga

To dynamiczna praktyka asan w zgodzie z oddechem. Styl ten buduje siłę i elastyczność, uwalnia stres i uspokaja umysł łącząc każdy ruch z oddechem, co sprawia, że niemalże “płyniemy” przez sekwencję. Vinyasa jest bardzo ciekawa i różnorodna, właściwie każde zajęcia wyglądają troszkę inaczej, a kolejność sekwencji często ulega zmianie. Już sam sposób prowadzenia ruchu przypominać może taniec, dlatego z odpowiednim akompaniamentem muzycznym, każde zajęcia mogą stanowić cudowne połączenie zabawy, wysiłku i samorozwoju.

Air Joga

Łączy w sobie elementy akrobatyki, sztuki cyrkowej, pilatesu i pozycji znanych z klasycznej jogi. Jest ona wspaniałym połączeniem zabawy oraz wysiłku fizycznego. Czasem trzeba stanąć na głowie by spojrzeć na życie z innej perspektywy ;) Odrywając się od ziemi przy wykonywaniu asan, z łatwością można oderwać się od codziennych problemów, ćwicząc ciało - oczyścić umysł. W przeciwieństwie do tradycyjnej jogi, gdzie wiele pozycji wymaga stawiania oporu grawitacji, praca z hamakiem zachęca aby się jej poddać, aby na moment zupełnie odpuścić kontrolę. Dla wielu z nas jest to nie lada wyzwanie, ale jeśli zaufamy sobie i hamakowi, jeśli poddamy się chwili, poddamy się oddechowi, poczujemy jak nasze ciało i umysł naturalnie się rozluźniają. W ten sposób grawitacja wykonuje całą pracę za nas, a rozciąganie staje się o wiele skuteczniejsze! Uprawianie air jogi wymaga sporego wysiłku, ale daje przy tym ogromną porcję pozytywnej energii. Joga na hamakach fantastycznie zwiększa gibkość i ruchliwość stawów, wzmacnia mięśnie brzucha, ramion oraz nóg. Umożliwia zdolność praktykowania zaawansowanych asan bez obciążania kręgosłupa i pozwala utrzymywać ciało w wymagających pozycjach dłużej. Zwiększa zakresy ruchu w stawach bez zbędnego napięcia i bólu.

Joga Kundalini

To najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele. Ich rozwój poprzez praktykę jogi kundalini prowadzi do odzyskania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości. Zajęcia prowadzi Aneta Hanspal Kaur Paluszkiewicz, która ukończyła kurs nauczycielski Jogi Kundalni według przekazu Yogi Bhajana (The Kundalini Research Institute), kurs dla instruktorów jogi dla Kobiet w ciąży oraz Akademię Terapii Ekspresyjnych.

Hot Joga

Podczas sesji z zastosowaniem LAMP INFRARED emitujących dobroczynne promieniowanie podczerwone (stosowane np. w technologii lamp sollux) ogrzewane są tkanki głębokie, mięśnie oraz stawy, co zdecydowanie (nawet do 30%) zwiększa ich elastyczność. Powietrze w sali nie jest ogrzewane w sposób bezpośredni, co pozwala na zachowanie odpowiedniej wilgotności oraz pełnego komfortu podczas ćwiczeń. Następuje wysoko zwielokrotnione przyspieszenie metabolizmu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu. Intensywna potliwość ciała podczas zajęć usuwa toksyny z organizmu i reguluje nawilżenie naskórka. Osoby cierpiące na nerwobóle, bóle mięśni i przykurcze poczują znaczną ulgę już po pierwszych zajęciach. Hot yoga zalecana jest także osobom z zakwasami po intensywnych treningach fizycznych.

Joga dla kręgosłupa

Cywilizacja i różnego rodzaju uwarunkowania zmuszają nas często do spędzania wielu godzin w jednej pozycji, a to pociąga za sobą nieprawidłową postawę ciała, która niestety fatalnie wpływa na nasz kręgosłup. Wszelkie problemy z nim sprawiają, że nie tylko czujemy się źle fizycznie poprzez doskwierający ból, ale również psychicznie - jesteśmy ospali i zniechęceni, ciągle poszukujemy odpoczynku. Na sesjach poświęconych dolegliwościom kręgosłupa dążmy do przywrócenia jego pełnej ruchomości (elastyczności) i poznajemy asany mające korzystny wpływ na zdrowie naszych pleców. Uczymy się odpowiednio rozluźniać i rozciągać ciało. Dzięki temu pojawia się przestrzeń niezbędna do zdrowienia naszego kręgosłupa. Pełna elastyczność kręgosłupa jest warunkiem jego zdrowia. Czujemy się odświeżeni, mijają dolegliwości bólowe i mamy więcej energii.

Trening personalny

Sesje indywidualne jogi to zajęcia sam na sam z nauczycielem, dzięki czemu tempo nauki jest w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Zajęcia trwają 60 min. Terminy zajęć ustalane są bezpośrednio z nauczycielem.

O Instruktorze

Martyna Kazek – Instruktorka Jogi

Jest szalenie energiczną, pozytywnie patrzącą na świat certyfikowaną Instruktorką Jogi. Swoje szkolenie „The Art and Science of Yoga”, honorowane przez Yoga Alliance, ukończyła w Tanzanii i właśnie tam zrozumiała, że w życiu należy podążać za głosem serca.
Jej RYT 200 (Registered Yoga Teacher) skupiał się na twórczym vinyasa flow, kładąc nacisk na czakry, dynamiczną hathę opartą na asztandze, yin jodze, pranajamie, medytacji, śpiewaniu mantr i filozofii jogi. Martyna lubi odkrywać różne style jogi, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Jej pasja do płynnej i dynamicznej praktyki zrodziła się z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tańca współczesnego. Od niedawna formalnie „tańczy w powietrzu” i po zdobyciu dyplomu na Instruktora Air Jogi, wraz ze swoimi podopiecznymi ogląda świat do góry nogami
Dzięki ukończonym studiom na wydziale anglistyczno-pedagogicznym oraz zdobytemu doświadczeniu w Cambridge, UK, Martyna swobodnie w prowadzi zajęcia również w języku angielskim. Joga w harmonijny sposób wzmocniła jej cierpliwość i tolerancję dla samej siebie i tym samym dla innych. Uświadomiła jej również swoje prawdziwe pasje i dodała odwagi w podążaniu za marzeniami. Systematyczna praktyka pomaga jej zachować balans, cieszyć się życiem, chwilą i doceniać małe drobiazgi. Z ogromną przyjemnością, radością, satysfakcją oraz zaangażowaniem dzieli się swoim doświadczeniem, starając się wspierać oraz inspirować swoich uczniów do pracy nad sobą.
Zajęcia Martyny to doskonała mieszanka bardzo przyjemnie rozciągających asan, przeplecionych różnymi technikami oddychania i relaksacji. Są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, poziomów zaawansowania, kształtów i rozmiarów, oferując dynamiczny, a zarazem bardzo przystępny styl jogi, który buduje siłę i elastyczność, uwalnia stres i uspokaja umysł łącząc każdy ruch z oddechem, co sprawia, że uczniowie niemalże “płyną” przez sekwencję. Przebieg zajęć dostosowany jest do umiejętności oraz możliwości uczniów, dlatego dokłada ona wszelkich starań, aby panowała atmosfera zrozumienia i życzliwości!

imprezy okolicznościowe

Nasz ośrodek organizuje imprezy okolicznościowe dla firm i osób indywidualnych: wesela, przyjęcia itp. Zapytanie odnośnie ich organizacji proszę złożyć pod nr. tel. 690 273 810

Wyślij wiadomość

Inne sposoby kontaktu z nami

Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.
W sezonie Recepcja czynna w godz. 7:00 - 22:00,
a poza sezonem w godz. 9:00 - 18:00.
Możliwość dostępu i zakwaterowania do bungalowów i na pole kempingowe przez całą dobę!
* w zaleznosci od sytuacji i oblozenia na terenie campingu.

Regulamin obiektu